Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE R6 DURACELL ALKALIN 4BUC/SET

Număr anunț
DA20835988
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA (CUI 13597106)
Furnizor / câștigător
TUDOR SRL (CUI RO567251)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,16 RON
Valoare atribuită
15,16 RON
Data publicării
13.07.2018 08:23
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,16 RON

din 15,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.