Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISC METAL 230*1,9
- Număr anunț
- DA20835957
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
- Cod CPV
- 14522000-6 · Diamante industriale; piatra ponce; smirghel si alti abrazivi naturali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138,61 RON
- Valoare atribuită
- 138,61 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 08:19
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
138,61 RON
din 138,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro