Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEAM TRAS 4MM 4.2M2(11 BUC DIV DIMENSIUNI)

Număr anunț
DA20835439
Autoritate contractantă
LICEUL VOCATIONAL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV (CUI 29368664)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
14820000-5 · Sticla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,49 RON
Valoare atribuită
269,49 RON
Data publicării
12.07.2018 17:24
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 21:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,49 RON

din 269,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.