Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de medicina muncii

Număr anunț
DA20832742
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR SECTOR 2 (CUI RO4266235)
Furnizor / câștigător
TELEMEDICA SRL (CUI 10231916)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.930,44 RON
Valoare atribuită
3.050 RON
Data publicării
12.07.2018 13:35
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.050 RON

din 2.930,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.