Ofertă acceptată Cumpărare directă

LP LP1426 ADJUSTABLE SNARE CAJON

Număr anunț
DA21023574
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37316000-6 · Instrumente de percutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,58 RON
Valoare atribuită
670,58 RON
Data publicării
14.08.2018 13:34
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,58 RON

din 670,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.