Ofertă acceptată Cumpărare directă

Razon rulou pentru terenuri de sport

Număr anunț
DA21022475
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA (PRIMARIA COMUNEI GHEORGHE DOJA) (CUI 4365115)
Furnizor / câștigător
GAZONUL SRL (CUI RO13238145)
Cod CPV
03110000-5 · Produse agricole, produse horticole si de gradina pentru comercializare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
14.08.2018 12:20
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.