Ofertă refuzată Cumpărare directă

rosii cuburi

Număr anunț
DA20794536
Autoritate contractantă
Gradinita cu PP nr 3 (CUI 29013645)
Furnizor / câștigător
LA LEUL COM S.R.L. (CUI RO6667373)
Cod CPV
15331420-7 · Tomate in conserva (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,20 RON
Valoare finală
331,20 RON
Data publicării
06.07.2018 13:02
Termen limită
13.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.