Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,3% sub estimat
ALIMENTE
- Număr anunț
- DA20839270
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15431100-9 · Margarina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638,92 RON
- Valoare atribuită
- 541,12 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 11:29
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,12 RON
din 638,92 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 97,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.