Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DIRIGENTIE DE SANTIER PENTRU LUCRARI DE CONSTRUCTIE DISPENSAR

Număr anunț
DA20837959
Autoritate contractantă
Comuna Agas (CUI 5002983)
Furnizor / câștigător
VASS ILEANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 31719309)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
13.07.2018 10:25
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.