Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,0% sub estimat

Cascaval RUCAR; telemea de vaca; otet REGAL, 1 litru: prajitura MAGURA, 35 g: taitei

Număr anunț
DA20835000
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
Cod CPV
15894000-1 · Produse alimentare transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.141,50 RON
Valoare atribuită
1.106,70 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
12.07.2018 15:50
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.106,70 RON

din 1.141,50 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 34,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.