Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dirigentie de santier pentru lucrarea "Anvelopare scoala"
- Număr anunț
- DA20824596
- Autoritate contractantă
- COMUNA BREBU (CUI 2845699)
- Furnizor / câștigător
- ALEXA I. DOINITA PERSOANA FIZICA (CUI 21766710)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 14:47
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 08:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.600 RON
din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro