Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aryzalera 15mg*30cpr KRK (ARIPIPRAZOLUM) - 184889956
- Număr anunț
- DA20822926
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,83 RON
- Valoare atribuită
- 244,83 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 13:25
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244,83 RON
din 244,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro