Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica alba, EXPERTTO, parfumata, 140 foi
- Număr anunț
- DA21020922
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73,44 RON
- Valoare atribuită
- 73,44 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 10:54
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
73,44 RON
din 73,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro