Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii Acoperis

Număr anunț
DA20804196
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
Furnizor / câștigător
RCT NAVAL CONSTRUCT SRL (CUI RO32850379)
Cod CPV
31518300-3 · Echipament de iluminat acoperisurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.640 RON
Valoare atribuită
15.640 RON
Data publicării
09.07.2018 14:13
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.640 RON

din 15.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.