Ofertă acceptată Cumpărare directă

VALVE-FILLER-LOX-FEMALE pentru a deservi sistemele de oxigen lichid (LOX)

Număr anunț
DA20838336
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
Furnizor / câștigător
TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.247,80 RON
Valoare atribuită
8.247,80 RON
Data publicării
13.07.2018 10:45
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.247,80 RON

din 8.247,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.