Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HOSE-ASSEMBLY-CRYOGENIC-LIQUID, AIRCRAFT SERVICING
- Număr anunț
- DA20838314
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.649,50 RON
- Valoare atribuită
- 10.649,50 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 10:44
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.649,50 RON
din 10.649,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro