Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Masurarea rezistentei ohmice pentru prize de pamant
- Număr anunț
- DA20834292
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO INSTAL SRL (CUI RO16202472)
- Cod CPV
- 71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare finală
- 1.200 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 14:58
- Data finalizării
- 13.07.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.