Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,1% sub estimat
Dezinfectant pt. dezinf. chirurg. si igienica a mainilor cu etanol Desderman Pure - 1 litru
- Număr anunț
- DA20834103
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810 RON
- Valoare atribuită
- 720 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 14:47
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
720 RON
din 810 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.