Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat

Antiseptice si dezinfectante MIKROZID

Număr anunț
DA20834075
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.831 RON
Valoare atribuită
1.779 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
12.07.2018 14:46
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.779 RON

din 1.831 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.