Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autobasculanta Raba Irak 16 Tone

Număr anunț
DA20833278
Autoritate contractantă
COMUNA SAPATA (primaria comunei sapata) (CUI 5050565)
Furnizor / câștigător
INTERTRANS POPESCU 2003 SRL (CUI RO16386057)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.250 RON
Valoare atribuită
16.250 RON
Data publicării
12.07.2018 14:04
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.250 RON

din 16.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.