Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet articole vestimentare
- Număr anunț
- DA20803333
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- ALYCOMIMPEX SRL (CUI 17393001)
- Cod CPV
- 18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 583,06 RON
- Valoare atribuită
- 583,06 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 13:34
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
583,06 RON
din 583,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro