Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet steag, pix si cartoane, conform ofertei inregistrata sub nr. 687/12.07.2018
- Număr anunț
- DA20839955
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Românii de Pretutindeni (CUI 36904072)
- Furnizor / câștigător
- BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229,16 RON
- Valoare atribuită
- 229,16 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 11:59
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
229,16 RON
din 229,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro