Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUBELA GUNOI 10-15 l, cu pedala si capac, culori diferite
- Număr anunț
- DA20839412
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555 RON
- Valoare atribuită
- 585 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 11:35
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
585 RON
din 555 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro