Ofertă acceptată Cumpărare directă

sfoara balotat 750

Număr anunț
DA20838946
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TULCEA (CUI 4321534)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
Cod CPV
19420000-6 · Fibre textile artificiale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,20 RON
Valoare atribuită
546,20 RON
Data publicării
13.07.2018 11:12
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,20 RON

din 546,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.