Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI FARMACEUTICE 9 AN( 15 cm/25 cm) / SET
- Număr anunț
- DA20837427
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275 RON
- Valoare atribuită
- 275 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 09:59
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
275 RON
din 275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro