Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOC-Material Textil

Număr anunț
DA20837272
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
LAREXIM TRANS LOGISTIC SRL (CUI RO30552015)
Cod CPV
19212100-6 · Doc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,90 RON
Valoare atribuită
159,90 RON
Data publicării
13.07.2018 09:52
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,90 RON

din 159,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.