Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale luna iulie 2

Număr anunț
DA20834989
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
Furnizor / câștigător
A&M AVARII INSTALAŢII SRL (CUI 37996864)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.185,45 RON
Valoare atribuită
7.185,45 RON
Data publicării
12.07.2018 15:49
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.185,45 RON

din 7.185,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.