Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIRECTIA PIETE SI GESTIONARE ACTIVITATI COMERCIALE SECTOR 4

Număr anunț
DA20833858
Autoritate contractantă
DIRECTIA PIETE SI GESTIONARE ACTIVITATI COMERCIALE SECTOR 4 (CUI 17090008)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.327,43 RON
Valoare atribuită
4.327,43 RON
Data publicării
12.07.2018 14:33
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.327,43 RON

din 4.327,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.