Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de furnizare containere haine

Număr anunț
DA20816304
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
Furnizor / câștigător
IULIAN SPEDITION SRL (CUI RO29999746)
Cod CPV
44619000-2 · Alte containere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.500 RON
Valoare atribuită
67.500 RON
Data publicării
10.07.2018 20:34
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.500 RON

din 67.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.