Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem videosupraveghere

Număr anunț
DA20834476
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA BRAILA (CUI 24719470)
Furnizor / câștigător
PROPARADOX SRL (CUI RO16797788)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.220 RON
Valoare atribuită
7.220 RON
Data publicării
12.07.2018 15:10
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.220 RON

din 7.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.