Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA SUBMERSIBILA CU FLOTOR, INOX, APE MURDARE

Număr anunț
DA20833805
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
GREBO 2003 SRL (CUI RO15220934)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.135 RON
Valoare atribuită
1.135 RON
Data publicării
12.07.2018 14:30
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.135 RON

din 1.135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.