Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie lucrari de marcaje rutiere la Primaria Comunei Ilia, jud.Hunedoara
- Număr anunț
- DA20833919
- Autoritate contractantă
- Comuna Ilia (CUI 4374164)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY MARKING SRL (CUI 36919251)
- Cod CPV
- 34922100-7 · Marcaje rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.812 RON
- Valoare atribuită
- 25.812 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 14:36
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.812 RON
din 25.812 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro