Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti Biblioteca

Număr anunț
DA20829245
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
946,50 RON
Valoare atribuită
946,50 RON
Data publicării
12.07.2018 10:41
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

946,50 RON

din 946,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.