Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tipizate Spital Sf. Maria Iasi conform borderou atasa
- Număr anunț
- DA20834997
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.778,30 RON
- Valoare atribuită
- 10.778,30 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 15:50
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.778,30 RON
din 10.778,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro