Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE IGIENICO-SANITARE

Număr anunț
DA20840468
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STROE S. BELLOESCU (CUI 19221940)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.723,98 RON
Valoare atribuită
3.723,98 RON
Data publicării
13.07.2018 12:24
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.723,98 RON

din 3.723,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.