Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,5% sub estimat
ACHIZITIE MATERIALE PS VI
- Număr anunț
- DA20837599
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39224330-0 · Galeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300,65 RON
- Valoare atribuită
- 269 RON 10,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 10:08
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
269 RON
din 300,65 RON estimat
10,5%
Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 31,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.