Ofertă refuzată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate pentru constructii publice civile

Număr anunț
DA20833976
Autoritate contractantă
COMUNA HANGU (CUI 2614449)
Furnizor / câștigător
BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURĂ PANAITESCU ADINA (CUI 20278282)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare finală
17.500,50 RON
Data publicării
12.07.2018 14:39
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.