Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare specializata faza SF "Infiintare teren minifotbal in com. Cornesti, jud. DB"

Număr anunț
DA20830995
Autoritate contractantă
COMUNA CORNESTI (PRIMARIA) (CUI 4402744)
Furnizor / câștigător
DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
12.07.2018 12:06
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.