Atribuită Cumpărare directă

Magiun de prune Topoloveni IGP 350 g (12 buc)

Număr anunț
DA35209180
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29454650)
Furnizor / câștigător
SONIMPEX TOPOLOVENI SRL (CUI 3821833)
Cod CPV
15332250-1 · Paste de fructe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.714,50 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
08.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.714,50 RON