Atribuită Cumpărare directă

Leucoplast matase+PERFUZOARE / PERFUZOR

Număr anunț
DA35211155
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.728 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
08.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.728 RON