Atribuită Cumpărare directă

Reparatii si intretinere echipamente

Număr anunț
DA35205620
Autoritate contractantă
CITADIN ZALAU SRL (CUI 27243753)
Furnizor / câștigător
SOREVA IMPEX SRL (CUI 3684728)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.576,35 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
08.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.576,35 RON