În evaluare
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE „ Reactivi determinari biochimice urinare +elemente formate
- Număr anunț
- SCN1175671
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Cod CPV
- 33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414.000 RON
- Data publicării
- 26.05.2026 16:56
- Termen limită
- 09.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271948
Documente
Documentația de atribuire
- 1.FISA INFORMATII GENERALE.docx
- 3.FORMULAR SOLICITARI CLARIFICARI.docx
- 5.FORMULAR OFERTA TEHNICA.docx
- DECIZIE REACTIVI URINI SEMNAT.pdf
- DOCUMENTATIE REACTIVI URINI SEMNAT.pdf
- FORMULAR OFERTA FINANCIARA SCANAT.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271948.pdf
- INSTRUCTIUNI REACTIVI URINI SEMNAT.pdf
- MODEL ACORD CADRU SCANAT.pdf
- MODEL CONTRACT SCANAT.pdf
Clarificări & decizii (3)
-
08.06.2026 13:41Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CLARIFICARI
-
08.06.2026 13:33Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CLARIFICARI
-
08.06.2026 13:26
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.