Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale birou si de curatenie

Număr anunț
DA20841121
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Teodor Medeleanu”, Sat Ciocani (CUI 28513936)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,83 RON
Valoare atribuită
583,83 RON
Data publicării
13.07.2018 13:00
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,83 RON

din 583,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.