Acasă · Licitații
· Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FocusPrint - ScolarPlus
- Număr anunț
- DA20840388
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI RO4327286)
- Furnizor / câștigător
- ENTERPRISE TECHNOLOGIES SRL (CUI RO16507248)
- Cod CPV
- 48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580 RON
- Valoare atribuită
- 580 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 12:20
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
580 RON
din 580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro