Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergenti geamuri Sano Clear Blue Trigger 1L

Număr anunț
DA20838872
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN VELOVAN (CUI 4941455)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,45 RON
Valoare atribuită
138,45 RON
Data publicării
13.07.2018 11:09
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,45 RON

din 138,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.