Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de traducere romana-engleza, engleza-romana

Număr anunț
DA20837143
Autoritate contractantă
AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
Furnizor / câștigător
SNIATOWSCHI . LIA_SORINA - TRADUCĂTOR ŞI INTERPRET (CUI 27432752)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
13.07.2018 09:45
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.