Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie pt curatat aragaz 500 ML CU PULVERIZATOR TRIUMF
- Număr anunț
- DA20836417
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307,50 RON
- Valoare atribuită
- 307,50 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 09:00
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
307,50 RON
din 307,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro