Ofertă acceptată Cumpărare directă

ervicii de traducere din/in limba romana, din/in limba engleza

Număr anunț
DA20821193
Autoritate contractantă
COMUNA BROSTENI ( PRIMARIA BROSTENI) (CUI 8845957)
Furnizor / câștigător
VISIBLE SOLUTIONS SRL (CUI 33978547)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare atribuită
1.830 RON
Data publicării
11.07.2018 12:09
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830 RON

din 1.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.