Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese auto Audi A4 CT 15 CRN

Număr anunț
DA20820927
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.013,19 RON
Valoare atribuită
2.013,19 RON
Data publicării
11.07.2018 11:56
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.013,19 RON

din 2.013,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.