Ofertă acceptată
Cumpărare directă
006R01160 CARTUS TONER BLACK (30000 PAG) ORIGINAL XEROX WC 5300 5325 5330 5335
- Număr anunț
- DA20839303
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199,95 RON
- Valoare atribuită
- 199,95 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 11:30
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199,95 RON
din 199,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro